- Komerční sdělení -denik praha
HomeBydleníŽižkov je zajímavou destinací nejen pro mladé rodiny

Žižkov je zajímavou destinací nejen pro mladé rodiny

- Komerční sdělení -parlamentní

Mít příjemné zázemí, do kterého se budeme rádi vracet? Jistě, to je vlastně podmínka pro úspěch v práci, ale i v životě. Jistota, na níž se lze plně spolehnout, vlastní nemovitost je pro mnoho Čechů zcela zásadní téma. Plánujete založit rodinu a prožít spokojené roky v našem hlavním městě? Nic vám nebrání, stačí si jen vybrat vhodnou nemovitost.

Žádná jiná destinace v ČR nenabízí takové možnosti jako Praha, která odpovídá i zvýšeným západoevropským standardům. Byt v místě, kde se stále něco děje, je hlavně pro mladé doslova splněným snem.

Výborná občanská vybavenost je samozřejmostí

Nuda zaručeně nehrozí, atraktivní bydlení na Praze 3 se nese v duchu kultury, spousty zeleně a také sportu. Zbývá už jen několik málo posledních bytových jednotek, platí tedy, že je opravdu už nejvyšší čas k rozhodnutí. Žižkov je atraktivní pro umělce, ale i ty, kdo se rádi baví a cítí se dobře, když jsou obklopeni přírodou. Obchody, sportoviště, ale i restaurace, kavárny a školy či lékárny, vše je tady v docházkové vzdálenosti, doslova jen pár minut od bytu!

Je tedy jasné, že všem, kdo se rozhodnou bydlet právě v této pražské čtvrti, nebude chybět nic, co potřebují ke každodennímu životu. A v neposlední řadě, bez dlouhého dojíždění to bude i pro školáky! Samozřejmostí jsou i garážová stání a prostorné sklepní kóje, kde můžete mít uskladněné věci na víkendový úklid.

Příjemné prostředí našeho hlavního města

V čem je zajímavá právě lokalita pražského Žižkova? Obchody, nákupy, ale i zázemí pro volný čas, navíc i několik historických míst, které lákají k malému odpolednímu výletu, jako například vrch Vítkov. Balkon, terasa nebo předzahrádka, stačí si jen vybrat, co je vašemu srdci blízké. Odpolední posezení u kávy je chvilkou, kdy naberete nové síly do dalšího pracovního dne.

Při nakupování nového nábytku využijte portál Livli kde můžete vyhledat i prodejny nábytku a hezké dekorace.

- Reklama -aktuality
- Komerční sdělení -PR článek